| Drinceanu a întrebat:

Buna am si eu o intrebare va rog frumos daca ma putetii ajuta si pe mj cu un raspuns,la pompieri se poate intra si fara bac, macar la serviciul voluntar de pompierii?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

La voluntariat nu-ti trebuie BAC dar nu iest platit.Cat despre a intra in aceasta institutie cu bac sau fara trebuie sa ai "spate/spaga" puternica.Asta e sigur si o spun fara a da probe de flotari/catarat pe franghie/alergari viteza toate in barem! 2 flotari sub barem te exclude!

| PeFuga a răspuns (pentru stlucian):

Ca voluntar exista posibilitatea de a primi un fel de indemnizatie de 50 de lei pe actiune la care participi happy

2 răspunsuri:
| Vartolomei_Marionela_Si_Ioana_1972 a răspuns:

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu