| mihaela_5389 a întrebat:

Ce parere aveti despre clubul Bamboo din Bucuresti? cine a fost as vrea sa imi povesteasca! Sunt foarte curioasa, poate o sa trec si eu maine seara prin el! multumesc pentru raspunsuriile pe care o sa mi le acordatikiss!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ne pupi, sigur o sa avem o zi bunahee hee

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

O alta lume. Daca doresti a te distra, nu cred ca vei reusi acolo.

| pwp a răspuns:

Nu am fost niciodata in BAMBOO pentru ca in primul rand nu sunt din Bucuresti, darmereu aud cuvantul bamboo catalogat cu pitzipoance

| alexbzalex a răspuns:

Sincer daca n-ai ce face cu banii si vrei sa vezi multe fitzee du-te eu unu n-am fost in Bamboo si nici nu cred ca o sa ma duc chiar daca se spune ca e foarte "TARE" xcum mi-am facut o impresie despre bamboo si nu e una buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Club de fite, avind in vedere preturile.

| EduardGa a răspuns:

Atmosfera este foarte frumoasa, muzica noua, de toate tipurile, in afara de manele, dar si preturile pe masura si ca sa iti faci o idee, am dat pe o cafea simpla, cu lapte, fara zahar, 20 de lei happy

| mihaela_5389 explică:

Va multumesc mult pentru sfaturi:*! va pup si va doresc o zi buna:*:*:*!