| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Ce parere aveti despre clubul Bamboo? Ati fost in el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bamboo? e doar fite.si locatia si preturile. E o campanie la radio guerilla.doar marlanul de dorobanti intra acolo, si anumiti cocalari care au strans 20 de ani la ciorap pentru o seara in Bamboo... ei cand zic bamboo se gandesc ca e cel mai tare club din lume. dar nu e nici pe departe.sa fim seriosi.bamboo e doar un loc unde preturile sunt scumpe peste masura admisa si unde muzica este la fel ca si in alte cluburi.totul e sa stii sa te distrezi.nu te distrezi mai mult daca dai zeci de milioane pe bautura si alte prostii. te poti distra mult mai bine si cu bani mult mai putini.totul tine de tine si anturajul tau.nu neaparat de locatie.
Nu am fost in el si nici nu imi doresc/planuiesc sa ajung vreodata in el. pur si simplu nu ma atrage.

12 răspunsuri:
| borsec a răspuns:

Da e foarte draguta, am fost de mai multe ori

| joy a răspuns:

E super tare!happy

| TipulVerde a răspuns:

Nu am fost, nu ma voi duce, mi se pare o porcarie sa vrei sa fii acolo. Rockoteca e baza!

| christian a răspuns:

Eu nu merg prin cluburi.prefer un ski sau o placabig grin

| zu a răspuns:

Nu am fost:d si nici nu cred ca ma voi duce. daca as merge in bucuresti, as merge in alte locuri.

| Adorable3 a răspuns:

Nu .am fostlaughing). dat daca ma voi duce .la cat de scumpe is.cred ca voi cere o apa de la chiuvetalaughing)

| tump a răspuns:

Nu am fost in el dar am auzit multe lucruri despre el si as vrea sa merg si eu in el!

| aumih16 a răspuns:

Fite si lux! astea sunt cuvintele! care se potrivesc acestui club!

| aumih16 a răspuns:

A si mofturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu doar din "citite", inteleg ca e de fite si de dat in "barci", georgian are dreptate. buna campania facuta de radio guerilla! nota 10 la baieti si se potriveste perfect cu ambientul de la Bamboo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU imi pla cluburile de fite, nu am fost si nici nu mi-ar face placere sa ma duc, oameni falsi care in loc sa danseze se strang sa isi etaleze toalele si masinile, pitzipoancele si ochelarii versace care ii poarta inauntru laughing)
Eu daca ma duc in club/discoteca ma duc sa dansez, ma duc cu prietenii sa ne simtim bine nu sa filez anumite persoane sau sa ma uit sa vad ce face x si y si nici sa imi fac poze in toaletele lor laughing)))

| OvidiuMocanu a răspuns:

Da am fost de 2 ori si nu sunt o persoana importanta care ma dau bani afara din casa dar am auzit ca e frumos si trebuia sa incerc si am incercat
Si vreau sa va spun ca preturile sunt un pic c-am piperate pentru mine dar m-am simtit extraordinar si-a facut aparitia dj sava ma incantat la inceput dar dupa 30 de min am observat ca are repertoriul invechit
Singurul lucru pe care il regret e faptul ca nu am reusit sa ajung intr-un club in care sa aiba un dj de renume cum ar fi Tiesto sau Armin Van Buuren si am auzit ca au fost niste dj adevarati in kristal poate voi ajunge intr-o zy si pe acolo