| anonim_4396 a întrebat:

M-am inscris intr-o campanie antidrog ca voluntar. Ce idei de activitati, concursuri aveti? (Inafara de concurs de fotografii si wotkshop).Va rog ceva mai original.(cantece cu aceasta tema) orice. Mss :*

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Frunza verde sau vesteda de coca; crezi ca ai facut ceva iesit din comun si vii sa te lauzi? salveaza un narcoman de la moarte si apoi te credem,

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Mai citeste odata intrebarea si spune-mi cu ce m-am laudat! :*

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Ca te-ai inscris ca voluntar intr-o campanie antidrog si vrei sa ne intrebi pe noi ce sa faci? inseamna ca nu stii cu ce se ocupa; tu confunzi mancarea cu mancarimea

| suMRed34 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa incerci un concurs de creatie, in care participantii sa creeze cantece, poezii, povesti, chestii handmade etc. Sper ca ti-am fost de folos.

| Kariin a răspuns:

Lala band : AntiDrog