| anonim_4396 a întrebat:

M-am inscris intr-o campanie antidrog ca voluntar. Ce idei de activitati, concursuri aveti? (Inafara de concurs de fotografii si wotkshop).Va rog ceva mai original.(cantece cu aceasta tema) orice. Multumesc mult!

1 răspuns:
| Crissu3005 a răspuns:

Eu v-as recomanda sa faceti un filmulet in care voi sa fiti actorii si sa subliniati in el efectele negative ale drogurilor asupra unei persoane. Unul din voi poate juca chiar rolul unui drogat, daca il machiati si il faceti sa arate ingrozitor.E o idee! filmuletele au un impact asupra tinerilor deoarece petrec foarte mult timp in fata calculatoarelor.