| dianahaze a întrebat:

Sunt din Craiova si de anul acesta vreau sa ma implic in cat mai multe proiecte (de voluntariat sau nu), care sa conteze la aplicatia pentru o facultate in strainatate. Stiti cumva unde si la ce m-as putea inscrie?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| cryssu2008 a răspuns:

Salut. Exista proiecte care se fac atat in tara cat si in strainatate, tu trebuie sa vorbesti engleza si poti aplica. Iti las un link catre un grup de pe facebook, unde acolo fiecare organizator isi posteaza oferta: https://www.facebook.com/groups/20589071544/ Sa stii ca ei iti deconteaza 70 % din chletuieli. Mult succes!

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Inscrie-te la camapnii gen,, Tara lui Andrei". Iti recomand de asemenea sa te inscrii ca si voluntar in campania de pe siteul www.stopcancerlasan.ro

Mutla bafta!

| ioanionel a răspuns:

Sunt presedintele unui ONG poti sa fi voluntar in cadrul lui, in baza unui contract de voluntariat. Pot fi contactat pe mess la ioan_ionel.
http://asis.wgz.ro

| ArinaWolf a răspuns:

Nu sunt din Craiova deci nu stiu locul dar presupun ca exista un adapost pentru cainii vagabonti la marginea orasului sau ma rog..pe undeva.
Daca iti plac animalele poti sa fi voluntar la un astfel de centru si cu ocazia asta ajuti si bietele animale fara casa