| ElectricChapel a întrebat:

TPU... as dori sa fac voluntariat la un orfelinat, camin pentru copii, sau chiar intr-un spital de copii; imi plac copiii foarte mult si as vrea sa-i ajut, sa-i invat sa scrie, sa-i invat sa picteze, sa cante, sa invete lucruri noi, precum limba engleza. Stiti vreun centru in Bucuresti care organizeaza voluntariat sau o fundatie non-profit? Va multumesc mult si poate cine stie? Mai multi vor fi de acord cu mine

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Incearca la centrele de plasament, acolo unde merg copii dupa-masa ca sa isi faca temele, mereu este bine-venit cate un binevoitor ca tinetongue sigur o sa te primeasca daca mergi acolo si spui ca vrei sa ajuti!
Bafta!
Si ma bucur ca mai exista asemenea oameni!