| Iulia_8107 a întrebat:

Uite, ma gandeam, ca daca tot vine craciunul, sa-i facu un cadou frumos prietenului meu, dar nu am nici o idee ce ar putea fi! Puteti, va dog sa`mi dati o opinie, pentru ca sunt foarte stresata in ultimul timp? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Nu ai de ce sa fii stresata, incearca sa fii calma. Asadar, te duci frumusel prin magazine, cu ce banuti ai la tine, si in functie de cati ai, asa te orientezi si la un cadou. In timpul acesta te mai gandesti si la cam ce i-ar lipsi si ar dori sa aiba; deci, poti tine cont si de acest aspect. Pe langa toate astea, ai putea sa te uiti si pe la vreun parfum de calitate ori o carte, un tablou sau, vezi tu...
Hai ca, te descurci tu, doar esti fata isteata!
Succes.

5 răspunsuri:
| OmuVerde a răspuns:

Poti sa-i faci un cadou ecologic de la Greenpeace http://www.greenpeace.org/romania/shop

| noktambul a răspuns:

Fa-i cadou ceva cu parul cret! O sa-ti treaca si stressul cu ocazia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neaparat pune un prezervativ in cadou! Poate te va ajuta sa scapi de stres.

| hamham_1461 a răspuns:

Ii poti lua daca doresti un cadou mai special care sa il aiba mai mereu un catelus de exemplu ii poti face un parfum o calatorie in alte parti, un trening un telefon mobil nu stiu sigur sunt multe

| CriSs20 a răspuns:

Depinde cati bani ai in pusculita. De preferat e ceva simbolic. Eu cred ca i'as cumpara un ceas si i'as grava un mesaj pe spate sau pur si simplu m'as plimba prin magazine si as alege pe momentwinking