| MangoGirl a întrebat:

Vreau sa-mi dau jucariile cuiva care are nevoie de ele. Vreau sa le donez unui centru de copii abandonati dar nu stiu sa fie vre-unul in bucuresti, sector 2, pantelimon. Mi-as dori sa le dau copiilor abandonati care nu au, deoarece exista si camine bine aprovizionate. Voi stiti, ma puteti ajuta? multumesc anticipat

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

Cand s-au facut donatiile pentru sinistrati nu s-a putut dona? Eu cred ca ar fi oricunde binevenite. Draga mea si eu mi-am donat jucarii, dar mai mult hainute de cand eram mica la o biserica si preotul de acolo s-a ocupat sa le doneze unor copilasi fara posibilitati. Oricare biserica ar face acest lucru.De asemenea sunt centre de copii in plasament carora le-ar face bine niste jucarii care sa le mai aline din suparare, sau la spital poti merge. E un gest foarte frumos, apreciez implicarea ta, ma bucur ca mai sunt oameni ca si tine.Succes cu donatia.