| OnWeed a întrebat:

Salut.

Tocmai am primit si eu cadoul de Mos Niculae big grin, un ceas de mana, e cu bratara metalica dar e cam mare. Din cate stiu eu se pot scoate la ceasornicar din acele zale pe care le are. Dar nu stiu nici un ceasornicar. Eu locuiesc in Bucuresti sector 2 (Pantelimon cartierul, langa Cora), asa ca va intreb. Stiti vr-un ceasornicar in zona asta?

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la Bucur obor este un ceasornicar foarte bun sau de la cap 14 pe partea dreapta la prima sau a doua statie este o ceasornicarie.

3 răspunsuri:
| OnWeed explică:

Mersi de raspuns alllinna. o sa ma duc maine sa vad ce rezolv, sper doar sa lucreze sambata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cunosc programul dar daca esti in zona este usor de ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in obor mai bine e un baiat care stie meserie dar nu la intrare( ca mai e o ceasornicarie acolo) ci chiar in mijlocul magazinului langa raionul de portelanuri eu am facut vreo 3 ceasuri si am fost ff multumit