| Casian_Tirzuman_1996 a întrebat:

Buna Ziua! Caut personal intr-un website care se ocupa cu probleme altora si talentele ascunse din spatele netului... cine doreste este rugat sa ma contacte-ze la adresa de mail support-pandandalife@hotmail.com sau la nr de telefon 0751605447 acceptam de la 14 ani in sus!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai exact ce trebuie sa faca personalul? Ce fel de probleme trebuie sa rezolve? Ce aptitudini trebuie sa aiba personalul?
In alta ordine de idei ce oferi tu?

| Casian_Tirzuman_1996 explică (pentru neluL):

Pai... te filmezi cu talentul tau, apoi trimiti videoul la adresa de e-mail scrisa!

| neluL a răspuns (pentru Casian_Tirzuman_1996):

big grin si daca devine viral videoul? Ce rol are aceasta filmare? De fapt ce vrei sa vezi?

3 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Poti sa explici detaliezi aceste lucruri?
Scrie-mi pe privat daca cumva nu poti public