| adriana899 a întrebat:

Cat câștiga acea persoana care are propria lui ferma în agricultura?
Dau funda

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu se poate estima, depinde ce cultiva, ce recolta are, cat de cunoscuta e etc.

| OnuOnulică a răspuns:

Niciodată nu e un preț fix. Depinde de cât de bine a mers ferma în aceea lună.

| LuluOneMillion a răspuns:

Castiga cat munceste. Depinde de multe lucruri, nu castiga niciunul la fel ca altul.

| alexandru98991 a răspuns:

Complicata intrebarea, depinde ce ferma ai, cat e de mare, cat te implici. Uite un articol legat de o plantatie de castani comestibili. Vezi aici cat costa si ce profit obti ca sa-ti faci o idee
http://agripedia.ro/......mestibili/