| anonim_4396 a întrebat:

Ce asociatii studentesti din ASE imi recomandati?

5 răspunsuri:
| Ruxy a răspuns:

Si eu sunt din ASE, dar nu fac parte dintr-o organizatie care are legatura cu ASE-ul. Organizatia se numeste BYP (Beyond Youth Potential) iar site-ul pentru mai multe detalii este www.bypteam.com Daca esti interesat/a completeaza formularul de pe site sau provoaca-ne la breakfast;) O sa fie interesant si totodata o experienta placuta! Te asteptam!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te caracterizeaza prietenia, entuziasmul, responsabilitatea, integritatea si ambitia, daca vrei sa te dezvolti personal si profesional alaturi de o echipa unita, daca tinzi sa fii cel mai bun si daca vrei sa descoperi celelalte 97 de motive iti recomand ASCIG! www.ascig.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te definesc prietenia, entuziasmul, integritatea, responsabilitatea, si ambitia, daca vrei sa te dezvolti personal si profesional alaturi de o echipa unita, daca tinzi sa devii cel mai bun si daca vrei sa descoperi celelalte 97 de motive iti recomand ASCIG! www.ascig.ro

| Horia_3791 a răspuns:

Da, exista si asociatia T.C.O. - Tinerii Crestin Ortodocsi - care alaturi de parintele de la paraclisul Sfantul Ioan Gura de Aur din cladirea de pe Caderea Bastiliei, etaj 4, sala 421, organizeaza iesiri, pelerinaje, conferinte pe diferite teme de interes general, aciuni finalntropice. Mai multe detalii pe situl [inca in constructie]: http://tineriicrestinortodocsi.wordpress.com