| anonim_4396 a întrebat:

Ce e mai prietenos pentru mediul inconjurator, sa folosesti cuptorul electric sau cuptorul obisnuit, cu gaze?

6 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

In mod normal, cuptorul electric. Electricitatea se poate obtine si din surse care nu afecteaza mediul inconjurator : hidro, eoliana, etc.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tinand cont de cum se obtine electricitatea in Romania, eu cred ca cuptorul cu gaze.

| hugin a răspuns:

ELECTRIC. Daca electricitatea nu e produsa de o centrala nucleara happy

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Cuptorul obisnuit cu gazewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gratarul, cu lemne.

| valsulnorilor a răspuns:

Domnule valimocanu05 va rog ca din respect pentru rubrica voluntariat ecologie schimbati foto cu tigara pentru ca si polueaza si strica si educatia celor mici ca pe acest site intra si minori si nu e normal sa incurajam fumatul.