| redfox a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care fac acte de caritate?

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Am o mare admiratie si respect pentru cei care fac acte de caritate chiar daca sunt mediatizate excesiv important e gestul.Dar cred ca cel mai bine este ca statul prin parghiile lui sa gaseasca solutii prin reducerea somajului, reducerea taxelor si impozitelor si crearea de locuri de munca cu salarii decente.

| whiteweed a răspuns:

Un lucru bun

| darrio2007 a răspuns:

Foarte buna.Dar sunt cam rari.

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Acei oamenii nu sunt superficiali si le pasa si de altii nu doar de ei.Aceii oameni vor sa fie mai buni! Acei oamenii ar trebui sa fie un model pentru noi toti!

| Tweetymrrr a răspuns:

Normal ca ii respect.Au buna vionta, dar si bun simt.happy
Ce sa zic...sunt sufletisti si ma bucur ca ajutahee hee

| bianca9422 a răspuns:

Bine inteles ca o parere extraordinar de buna!

pacat ca in ziua de azi putin oameni se gasesc sa faca asta

| kareina a răspuns:

O parere exceptional de buna! Si eu daca mi.ar permite situatia financiara asi face acte de caritate.Dar...din pacate nu am posibilitate.