| SPINAKZU a întrebat:

Heei in legatura cu Justin Bieber,ce parere aveti despre el? Adica, stiu ca acum cam doi ani toti il urau ca avea voce de fata se imbraca ca o fata, gay, bla bla bla.Dar acum? Nu sunt chiar o fana da de ceva timp ii ascult melodiile si chiar a inceput sa scoata muzica bunicica :As long as you love me, Beauty and a Beat.aa da si cineva tot imi spunea : Ca numai versuri de **** canta si e un dobitoc care vrea doar atentie..Am ascultat melodia "Pray" si versurile sunt foarte frumoase. face acte de caritate etc.Chestiile astea de ce nu le vede nimeni? Numai lucrurile rele le vad toti. Voi ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Sincer:Imi place!
Inainte imi era indiferent, adica nu ii ascultam muzica.Acum este diferit:imi plac noile lui melodii, si versurile lor.
Sincer, nu imi place de el ca persoana, ci de el ca artisti si atata tot.
Oamenii il urasc si il critica doar de a fi in rand cu lumea, dar nu e corect.Fiecare are dreptul la o opinie dar nici sa fi atat de invidios.
Hmm..aceasta este parerea mea.
Apropo stii noua lui melodie:Nothing like us?smug
Ascult-o, e faina!hee hee
O zi buna!:*

9 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Actele de caritate...m-ai spart cu asta. Oamenii carora chiar le pasa de cei saraci si cu nevoi fac aceste acte de caritate anonime, nu pentru faima. God...

| SPINAKZU explică (pentru Pufi1999):

Pai oricum, nu prea stie cineva de aceste acte de caritate.Si multe vedete fac asta, iar pe ei nu ii critica nimeni! Adevarul e ca traim intr-o lume de invidie.Baiatul asta era un nimeni iar acum, parerea mea, a ajuns foarte sus.Dar oricum, las-o asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gay.

| SPINAKZU explică (pentru anonim_4396):

Hmm,ce raspuns genial.Nu are rost sa te mai intreb de unde sti tu asta, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru SPINAKZU):

S-a explicat pe aici în repetate rânduri de ce lumea îl face gay pe bieber. Şi am explicat şi eu de vreo 5 ori. Dar, văd că e mai " mişto " să pui aceeaşi întrebare de o sută de ori, decât să o cauţi prin întrebări pe cea care există deja şi să-i citeşti răspunsurile. Da, genială treaba.

Ca un rezumat, Freddie Mercury(un nene, a murit de ceva vreme, cu siguranţă n-ai auzit de el), Elton John(ăla de-i cântă un prohod legendar Prinţesei Diana), Ricky Martin, etc. Homosexuali declaraţi, nici dracu nu i-a criticat pentru orientările lor. Lumea-l face pe maimuţoiul de bieber gay, pentru a-l jigni şi pentru a-i remarca feminitatea sa excesivă. 50% din fetele de pe lumea asta sunt mai masculine decât este bieber. Dacă ai înţeles ceea ce am vrut să spun, te rog nu-mi da un alt reply stupid. Dacă n-ai înţeles, la fel nu-mi da un reply stupid şi bagă-mă în lista de persoane ignorate. O zi bună.

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

P.s:Nici eu nu sunt fan dar cred ca oamenii sunt invidiosi pe el ca are faima

| anutzaEu a răspuns:

Bai el e cool, dar eu nu ascult muzica lui pentru ca eu ascult muzica rock, scuze...

| Stresanta a răspuns:

Mie imi place Justin Bieber, de cateva luni, inainte nici mie nu imi place de el mi se pare un copil mic si rasfatat, dar daca incepi sa ii urmaresti in presa, sau chiar si muzica observi o maturizare brusca a lui. E ok baiatul, dar in ultimul timp face prea mult pe rebelul, pentru a inlatura fosta lui reputatie, asa mi se pare mie. Oricum lumea ar trebui sa judece atunci cand ar putea face ceea ce face el.

| InnaArkane a răspuns:

Pai nu am nimic cu el insa genul de muzica pe care il canta el nu ma caracterizeaza eu ascul doar rock si alte ramificatii ale rock-ului dar trebuie sa recunosc ca melodia acea As long as you love me chiar mi-a placut intr-o oarecare masura si imi place cum arata dar prea o face pe smecherul.Crede ca fiind mai rebel o sa atraga mai multi fani dar sa iesi fara tricu pe strada sau sa ameninti un reporter ca il bati e cam mult.