| Maryochicken a întrebat:

Cine participa pe 25 septembrie la LET'S DO IT, ROMANIA? De pe unde sunteti, cei care iau parte la actiune si din ce motiv va duceti?

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Eu nu ma duc, ca nu-s cretin sa adun mizeriile aruncate de nesimtiti. Plus ca am si alte activitati, plus ca planeta o sa se distruga de la emisiile de dioxid de carbon, nu de la niste plasticuri aruncate intr-o padure.

1 răspuns:
| dink08 a răspuns:

Eu cred ca ma incriu. mihaibrasov, daca vrem sai le dechidem ochii la acei nesimtiti cum spui tu, ar trebui sa facem ceva.Mai ales ca stai la brasov, unul dintre cele mai frumoase orase din tara.