| kaylla a întrebat:

Cine poate dona hainute si tot ce mai este necesar pentru bebelusi pentru o familie nevoiasa este rugat sa ma contacteze aici. Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Hei, mai este valabila postarea ta? am un patut de donat, cred ca si alte chestii daca ma caut mai bine. da-mi un semn!

| mixxjim a răspuns:

Am uitat sa-ti spun, sa fie din Bucuresti, ca e greu de trimis prin posta. merci!

| ChrissD a răspuns:

Eu am donat la scoala pentru bebelusi si alti oameni

| kaylla explică:

Ideea este ca nu sunt din Bucuresti. Daca ai putea sa-mi dai un mesaj sa-mi spui c-am ce anume poti dona si poate reusesti sa le pui la posta. Au mare nevoie de hainute, patut, carucior, biberoane, etc. Multumesc anticipat!