| LadyM_8234 a întrebat:

Am niste hainute de cand eram mica si niste jucarii care as vrea sa le dau la cineva care chiar are nevoie. stie cineva o familie nevoiasa sau un orfelinat care primeste?

2 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

In orasul tau trebuie sa fie ca in toate orasele din Romnaia centre pentru asa ceva
dai un anunt gratuit la un ziar de la tine si se gasesc persoane care sa aiba nevoie sau sa aiba cunostinta de pesoane nevoiase

| Tezet a răspuns:

Buna! Foarte frumos gand! Apreciez, dar din pacate nu cunosc pe cineva care ar accepta. Poate imi trimiti prin posta si adaugi si 100 de lei sa am fonduri pentru a cauta pe cineva? big grinDD