| Tokyo44 a întrebat:

Cati dintre voi ar dori/avea posibilitatea de a ajuta (lucruri sau obiecte care ne sunt de prisos )pe cei care au nevoie de ajutorul comunitatii?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Doresc sa donez PS4 cu vreo 5 jocuri la un copil necajit din RO drept cadou de craciun. macar daca as stii care sant pe aici

| DeyCj a răspuns (pentru mgtow):

ATENȚIE! Nu e spam sau reclamă!

Poți încerca să postezi aici anunțul cu PS4-ule:
https://www.facebook.com/groups/lucrurigratisclujnapoca

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Adun ps-ul cu tine cand vii in tara, vin eu sa-l iau happy
Mai bine il dai la unul cu o situatie cat de cat decat la unii care il vor vinde a doua zi pe olx laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Ce stii despre noul brz de 2.4L benzina? O sa fie hibrid sau normal? https://images.app.goo.gl/LqRUif4X3kkmwGYC9
XMA Header Image
Image: Subaru BRZ and Toyota 86 due in fourth quarter of 2021 | CarAdvice
google.com
Ai trimis
acum câteva secunde
https://images.app.goo.gl/t6137KgKJHMxMrkc9
XMA Header Image
Image: New Toyota 86 2021 and Subaru BRZ exterior and interior designs...
google.com
Ai trimis
acum câteva secunde
https://images.app.goo.gl/7QRYyx6bnZvyZkzZ6
XMA Header Image
Image: 400Z vs GR86 | Nissan 400Z Forum - Release Date, Specs, Pricing...
google.com sau copiat putin dupa aston martin

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Nu stiu mare lucru despre ea decat ca daca va arata asa va fi mult peste orice masinuta sport pana in 40k euro
De fapt mi-as dori sa am situatia unora pe care-i vad pe Youtube (bine unii sunt afaceristi) care cand se plictisesc de o masina o prepara grav schimbandu-i lookul total.

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Zvonurile zic ca nu va depasi 30.000 dolari, si motorul ala va fi mai economic decat cel 2.0 care e acum. Oare nu se poate fenta RAR-ul sa faca actele masinii cu motor de 2.0 asa ramane impozitu mic laughing daca ar fi hibrida scade considerabil taxa masinii, si asa 1000 lei pe an pentru un burlac ca mine nu e mult

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Ai mesaj privat

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum, unde, în ce oraș, să le trimit prin poștă pe bani? Eu le pun lângă ghena de gunoi, iar cei ce au nevoie le iau de acolo.

| Adry05 a răspuns:

Aș putea ajuta cu haine, și așa mi-am pus de-o parte câteva pe care nu le mai port și aș vrea să le donez întrucât sunt încă în stare ok.

| DeyCj a răspuns:

Eu fac treaba asta deja postând obiectele nefolositoare pe un grup de Facebook, la care-i zice donații gratis.De acolo la care-i trebuie vine şi le ia de la mine.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

În ce oraș?