Întrebare recomandată | veronicastan55 a întrebat:

Cum as putea gasi ajutor pt.LUCA,are 6 ani si are dibet tip 1,, are nevoie urgent de ajutor. Multumesc. il gasiti la sait; http;//lucamariandiaconu.wordpress.com./

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Mergi pe la ziare. Nu stiu cum e la tine in oras, dar la mine ziarele locale mai prezinta si astfel de cazuri cu strangeri de fonduri.
Am vazut parca si prin Click asa ceva, dar acolo cred ca e competitia cam mare si nu stiu pe ce criterii aleg.

| Fatamuntilor a răspuns:

Am vazut in magazine urne in care se pot pune banuti pentru asfel de cazuri. Ceri permisiunea sa te lase sa pui asfel de cutie cu poza copilului, prezentarea pe scurt a cazului.
O alta metoda ar fi sa deschizi un cont bancar pe numele mamei, si sa prezinti cazul in ziare.
Sanatate copilasului.
Aaaa, sau prin SMS.

| veronicastan55 explică (pentru Fatamuntilor):

Multumesc pt.raspuns,am facut un sait pe imparte.ro, daca vrei il poti accesa, eu sant bunica copilului, saitul e; http://lucamariandiaconu.wordpress.com/,as vrea ca multi sa-l viziteze.Sa ai parte de sanatate si sper sa mai vb. Te pup.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru veronicastan55):

Nu putut vedea linkul trimis de tine, dar am intrat la profil si acum stiu despre ce e vorba Seintra pe TPU, mai putini la acesta categorie.Si mai putini sunt adulti care ar putea ajuta sau macar spune o vorba buna.Am distribuit pe pagina pe facebook, atat pot face.
Ai facut copilului o distribuire la facebook?
Domne ajuta!

| veronicastan55 explică (pentru Fatamuntilor):

Mersi,mersi te pupic

| veronicastan55 explică:

Ms de raspuns, nu e facatura, intra pe http://lucamariandiaconu.wordpress.com,acolo vei gasi cazul luca sau pe imparte.ro.Te pupic.