| MyShadow a întrebat:

Cum pot sa ajung de la Aviatorilor la ArCuB : Str. Batişte nr. 14( E pe langa Facultatea de Farmacie, Ambasada S.U.A, Hotelul Intercontinental ceva mai incolo). Metrou sau RATB. Si cam cat ar dura pana ajung acolo.
Multumesc * E pentru voluntariat.

1 răspuns:
| foxsilver a răspuns:

Daca iei metroul, de la Aviatorilor si pana la Universitatii sunt doar 4 statii, si vei face maxim 10 minute, si daca mai adaugi si mersul pe jos, cam 20 de minute.
Cu autobuzul dureaza mai mult, mai prinzi un stop, un ambuteiaj,...happy.