| MonsteR_4456 a întrebat:

Cum ajung cu RATB-ul la clubul Elements din herastrau. Clubul este plasat langa Ambasada Chinei

1 răspuns:
| amanda33 a răspuns:

Depinde unde stai.
asta e foarte important.
de la gara
poti face asa : iei metroul pana la victoriei si schimbi pana la aviatorilor sau iei autobuzul 105 pana la capat si de la capat mergi pe kiseleff. traversezi bulervadul si ai ajuns la herastrau
sau iei 282 cobori la Manastirea Casin si faci stanga cum te uiti la ea, mergi pe linia lui 41 pana la piata presei libere
sau
daca stai in ghencea, iei 41 pana la capat daca stai in militari iei 178 pana la gara si schimbi cu ce ti-am zis mai sus. nu ai mentionat unde stai ca zona si nu stiu cum as putea sa iti explic...
si nu sunt din capitala blushing