| anonim_4396 a întrebat:

Cumpar doze de bere, fara sa fie indoite

15 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Poate ai ceva prieteni sau prietene care lucreaza in ceva baruri, cred ca daca ai vb cu ei te-ar putea ajuta, sau cand sti ca sunt nunti sau majorate unde se da asemenea bere, vb cu prieteni care merg acolo sa vb cu cel care e "capul petrecerii" sa nu arunce dozele la terminare, ca mergi tu dupa ele!
Alta idee nu am!

| pokerstrategy a răspuns:

Am inceput acum sa beau bere...o sa am grija sa nu indoi dozele

| Jackal7 a răspuns:

Golesc doze de bere ca sa i le vand neindoite lui Alexandru2489.

| anonim_4396 explică (pentru Jackal7):

Esti si tu de doua zile pe site si vorbesti aiurea, daca nu sti ce se face cu dozele nu te baga stia si freacate in nas

| Jackal7 a răspuns:

Chill out man, nu ai simtul umorului? Daca postezi anunturi pe TPU te poti astepta oricand la raspunsuri din astea. Apropo, nu o lua in lume de rau, dar TPU nu e site de anunturi.

| Jackal7 a răspuns:

Si chiar daca sunt de putine zile pe acest site, stiu prea bine ce lucruri poti face cu dozele de aluminiu. Daca le vrei neindoite presupun ca vrei sa-ti improvizezi un panou solar?

| cosmasavoare a răspuns:

Ma rog, si ce faci cu ele?

| dani1 a răspuns:

Chill out man, nu ai simtul umorului? Daca postezi anunturi pe TPU te poti astepta oricand la raspunsuri din astea.

| Jackal7 a răspuns (pentru dani1):

Ai descoperit copy si paste, ce chestie...

| sFwrt a răspuns:

Goale sau pline?

| anonim_4396 explică (pentru sFwrt):

Goale,normal

| emmanuel a răspuns:

Asa si cum as putea raspunde sa primesc fundalaughing)?
du-te la un LIDL sau PROFI sau KAUFLAND etc. si acolo ai de unde sa alegiwinking fundita?

| anonim_4396 explică (pentru emmanuel):

Nu a zis nimeni ca dau vreo funda, din pacate nu stau pe site sa iti dau tie funda sau la altii, du-te pe la LIDL sau PROFI poate gasesti funda sa-ti pui in cap

| smowk a răspuns:

Am in jur de 1000, le dau la 0, 4 ron bucata, te inteereseaza?