| xDragosz a întrebat:

De ce este asa valoros un kg. de cheite din aluminiu de la dozele de bere si de suc?

Răspuns Câştigător
| ancaemilia a răspuns:

Sunt valoroase pentru unii colectionari de chei de aluminiu de la doze happy

12 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cine crezi ca ofera atat de mult pentru cheitele din aluminiu, nu sunt diferite ca si compozitie fata de doza...

| xDragosz explică (pentru Mihaela1964):

Nu stiu. Am gasit pe internet oferte cu aceste cheite din aluminiu in care pretul kg-lui este intre 100 si 200 euro si am devenit interest. Oare sa nu fie si din cauza faptului ca sunt mai "curate" in continut decat restul dozei pe suprafata careia sunt aplicate diferite vopsele?

Răspuns utilizator avertizat
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Pentru colectionari!

| AlexStefan1 a răspuns:

Sincer sa fiu. NU STIU.Nu cred ca sunt asa de valoroase.

| maddy673 a răspuns:

Nu am auzit asa ceva...sad

| Bubbles12345 a răspuns:

Nu este valoros

| Adusca a răspuns:

Si eu colectionez happy

| vSorin a răspuns:

Nu este așa de valoros. Metalele valoroase sunt aurul, argintul, platina, cuprul happy
Succes!

| xDragosz explică (pentru vSorin):

Asta stiam si eu! Ma refeream la pretul de 100-200 euro/Kg cerut pe cheitele de la dozele din aluminiu.

| Agentuu a răspuns (pentru xDragosz):

Sorin e prost..habar nu are despre asta.a raspuns doar pentru ca sa acumuleze raspunsuri date.

| xDragosz explică:

Asta stiam si eu! Ma refeream la pretul de 100-200 euro/Kg cerut pentru cheitele de la dozele din aluminiu