| anonim_4396 a întrebat:

De ce TPU este invadat cu anunturi publicitare?
Este oare ceea ce cred eu?
MONEY?
($_$)

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Si eu am observat. Probabil ca e asa cum ai zis: money.

7 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Same here... copy/paste

Tu ai impresia ca serverele se intretin gratis?

Si pe de-asupra, trebuie` si Raluca sa aiba un castig, nu crezi?
Majoritatea site-urilor sunt facute pentru a scoate bani din ele.
Doar alea facute de copii care n-au ce face cu timpul liber si alea despre hobby-uri in mare parte sunt non-profit.

| Ronnix a răspuns:

Advertising-ul este o metoda profitabila pentru admini... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac pariu ca in viitor vor aparea mesaje de genul:
Vrei sa nu iti mai apara aceste panouri publicitare? Fa-ti un abonament cu **** Euro pe luna / Vrei fundite mai multe? Da-ne MONEY ($_$)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ProjectJackpot, sunt baiat >big grin

| ProjectJackpot a răspuns:

@GânduriTriste, esti foarte haioasa

| ProjectJackpot a răspuns:

@GânduriTriste, ups, scuza-ma te rog. Rectific: Esti foarte haios laughing