| Moonshade a întrebat:

Este interzisa lipirea de anunturi publicitare pe stalpi in oras?

Răspuns Câştigător
| DoodleEver2 a răspuns:

Da este interzisa si se spune ca ar trebui date amenzi pentru lipirea afiselor in locurile neautorizate dar traim in Romania deci vei gasi pe fiecare stalp cel putin 3 afise ( asta este in bucuresti ) si nu primeste nimeni nici o amenda

4 răspunsuri:
| JustSimple a răspuns:

Nu cred

| CoffeeTIME a răspuns:

Lipirea afişelor pe stîlpi nu este permisă.

http://www.rtvonline.ro/13394/publicitate-gratis-pe-stalpi.html

| simf a răspuns:

Da. si se amendeaza. afisele se lipesc pe panourile de publicitate si in spatii special amenajate (se plateste la primarie).

| passenger a răspuns:

Nu