| LunaLocket a întrebat:

De la ce varsta poti sa fii voluntar la Hospice?

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nu stiu ce e Hospice dar banuiec ca e ceva legat de o boala.in fine. eu stiu ca poti fi voluntar de la varta de 14 aniwinking succes

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

@tHeBe5t; hospice,vine din francezul cu acelasi nume si se refera la un stabiliment,[public sau privat],in care sunt adapostiti si ingrijiti,batrani, bolnavi incurabili, copii orfani.mai pe intelesul tuturor,e un fel de spital,cu singura diferenta ca, in hospice, nu se fac interventii chirurgicale.pe romaneste; azil, sau casa de copii.

| Bogdan009 a răspuns:

Pai de la 14 ani ca iti cere buletinul > FUNDA puppy dog eyes