| ioanionel a întrebat:

Este cineva interesat, din Timisoara, de a desfasura o activitate de voluntariat (se asigura contract de voluntariat) intr-o asociatie (pentru postul de secretar tehnic)?

5 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Daca ai nevoie de ceva anume si se poate rezolva remote, poti apela, daca nu pune un anunt intr-o univrsitat sau liceu cu profil tehnic.Eu sunt din Sighisoara dar te ajuta cu multa placere

| gohsty a răspuns:

Sunt din buc, in buc nu exista si aceasta campanie? as fi interesata

| ioanionel explică (pentru gohsty):

Postul e doar pe Timisoara, ideal ar fi o studenta sau un student la Timisoara din judetul Gorj sau Valcea.

| andreyutza22 a răspuns (pentru ioanionel):

Mie mi-ar placea! Uite mail-ul meu:andreyutza_florina@yahoo.com

| frumusikamititica a răspuns:

Eu as fi SINCER dar sunt din Bucuresti decio chiar as vrea. stiu ca nu te-am ajutat scuze