| GaZaTaCeTeIuBeStE a întrebat:

Eu ma joc metin2 united. si de ieri cand merg in desert in v2 si mai ales in padurea rosie pentru ca acolo cresc nu imi apar monstri da imi apare ca ei dau in mine. e ca si cum ar fi inviziblili. si la ceilalti jucatori le apar monstri. is pe shapir la albastri. plzzzz ajutati-ma. dau funidta.

Răspuns Câştigător
| Darkmoonight a răspuns:

@ionutz nu merge metin2 united si eu am vrut sal instalez dar imi apare o eroare si littleshamy99 s-ar putea sa fie o problema de server o fost probleme de genu asta de o mie de ori pe ro en sau uk nu-ti fa griji asta nu e o problema se va rezolva daca nu se rezolva doar contacteaza un administrator si va rezolva problema... sper ca te-am ajutat!

323 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie ca ti a intrat virusi in calculator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca metinul merge bine ca eu am lv 102 simi merge dar in ultimul timp al\m un lag mare
cred ca e o problema in v2
sau ai lv mic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fan dar eu am mers in v2 si am lvl 127 laughing

| leonard3100 a răspuns:

Ba instaleaza metinu din nou si daca nici atunci nu merge fa-ti pe alta lume elios sau nemesis daca nu merge imi pare rau n-am cu ce sa te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma si pe mine...azi nu am potut sa imi fac cont toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut eu cand il iau d pe net cand dau Run scrie:The application failed to initialize properly(0xc00000135). Click on OK to terminate the application. Ce pot face? daca puteti sa ma ajutati dati add la id:smecherulalex46

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu joc de 3 luni si in joc sunt GrYz3r am lv 100 si ca sa stiti atunci cand nemesis nu era activ era din cauza multor jucatori care au umblat cu hack si s-a facut lag mare pe sv si a fost inchis pentru remediere in + ziceti ca nu va mergea? va dadea "Client version is not up-to date"? simplu asteptati 10sec si va dadea o eroara dadeati ok>>ok. start game -_- prea simplu.
Acu sa revin la intrebarea lui littleshamy99 asta e din cauza clientului downloadeaza altu si nu o sa mai ai nicio problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai probleme cu jocu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai littleshamy99 mie acum nu imi merge situl lor dar pentru problema ta nu e o problema fa-ti cont pe forum si vb cu admin si rezolva el descarca-l din nou si o sa ti-o ia dar cred ca dupa nu o sa te mai lase pe situl lor asa mi s-a intamplat mie acum si trebuie sa astepti vreo 2 zile mi-a zis o prietena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate problemele tin de servar si de statusul servarului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ta e ca ori nu l-ai instalat bine sau ai sters ceva de la joc ori pc tau are probleme sau virusi sau ultima varianta sa se blocheze.Si mie mi se intampla asa dar eu am lvl 90 si nu ma omoara. Sfatul meu e sa il stergi din pc apoi isnstaleazal iar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt profesionist in metin2 united si eu sunt pe saphir si satu albastru cred ca e ceva problema la cont incearca sal instalezi din noi si poate o sa mearga | nu mai vorbiti daca nu stiti...profesionist esti, nu stiu la ce, in orice caz la scris nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa dowlangeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti alt cont si metin2 united merge, dar mai fac pe server iteme arme si chesti noihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucreaza la sv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati trebuit multe chesti cum ar fi magic metal sa faci amele is armurile +9 si un inel de teleportare care sa numeste wearpring...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti si mie imi apare The aplication failed to initialize properly(0x0000135). Click on OK to terminate the application. cred ca ne mai trebuie un program ceva plz ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LittleShamy99 u nu prea stii sa joky metin? ca monstrii din padure st rapizi, iea sa incerci : bagi mai intai mantii si dupa te urci pe cal sa vezi ca iti apar monstrii, Se vede ca nu stii sa joky metin... hai ca va las pe toti. bafta la metin, dar mie imi da eroare cand intru in metin2 United daca poti sa-mi bagi id d mess andrei_smecherasul2003 dar nu stiu cum sa fac cont pe metin2 Nerd poate ca stiti voi nu uitati andrei_smecherasul2003 plss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da a eu poti fc ati trebuie un inel care arata imagini si mie mi sa int... da am luatinelul big grin asa ca bafta pentru detalii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi eu cred ca e vina servarului. mie ni imi deschide metinu
un coleg a spuc e in lucrare cine sa imi raspunda si mei plzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce va tot plageti. e un server super.eu am lvl 102 cu king +4 si baron+5 si merge zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor trebuie sa fi prost sa nu`ti apara laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma eu sunt GA pe metin2 united voi incerca sa rezolv toate problemele...Si surpriza de pe data de 10 ianuarie 2011 va fi king la magazin si din prima GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde il pot descarca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde ma duc sa am magie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sunt gabi ionutz eu am jucat 2luni si am facut lvl 190 si dupa din greseala am sters metiu
dar dupa ce l-am luat nu mia mai merg astia sunt nste nesimporci si tampiti tio spun eu care am experiente ca deci nu mai jucati fratilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai hack trebuie sa il scoti big grin daca nu inseamna ca trebuie sa il iei din nou mt!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai instaleaza odata metinul ca se mai intampla sau de la lag sau de la antivirusuri deoarece sterg anumite programe pentru ca cica sunt virusate si de aia nu iti mrge.

| GaZaTaCeTeIuBeStE explică:

Daca va intereseaza nu am hack

| GaZaTaCeTeIuBeStE explică:

Cica in padure merg repede monstrilaughing) fi serios bah. poate tu nu sti sa joci. daca ai chef sa te dai pe-aici mare fa-ti si tu un cont pe TPU sa t cunoastem.

si cum ca is prea mica ma la lvl?

la lvl 64 65 65 67 68 69 70 mergeam peste tot si in v2 si padurea rosie si desert si apareau si dupa la lvl 71 nu mi-au mai aparut.