| matei20 a întrebat:

La metin2 united unde e new map si padurea rosie? Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Ca sa intri in new map trebuie sa ai minim 75 level, te duci la tim si dai acolo unde scrie "liho" [parca] si zice are you sure do you want go in new map? si dai yes. iar in padurea rosie cumpara inel dinacela de aur de la magazinul general cu 500k si da-i red leaf forest [pe lista a 2-a] sau de la teleporter. Succes!

1 răspuns:
| johnyjohny a răspuns:

New map este alt teleportator suplimentar padurea rosie este fix asa : teleportezi pe muntele sohan sai mao mare sin in dreapta jos e un portal sari si ajungi intropadure trebuie sa ajungi joc la celalalt portal il sari si acolo e parurea rosie happy