| ネコ_アンヅレエア_2000 a întrebat:

Hei, știe careva dacă himenul se poate face la loc în timp, după un act sexual? Întreb din curiozitate.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,dar vaginul indiferent de cat sex faci revine la loc

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, himenul odata rupt, ramane rupt pe veci, nu s ereface singur, nu se lipeste singur.

Dar exista o procedura chirurgicala pe care o fac foarte multi ginecologi sau chirurgi, se cheama himenoplastie, si este exact pentru refacerea himenului. Practic ti-l coase, sa arate ca inainte de dezvirginare. Procedura este cam scumputa, dar merita daca ti-o doresti.