| Liliana_Fartais_1982 a întrebat:

Heiii... Am o intrebare pentru voi, imi puteti spune un site pe care imi pot face temele, in afara de Brainly. Va rog

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu inteleg de ce nu iti suni un coleg, un prieten si sa-i ceri ajutorul? Sau spune-le parintilor, ca esti intr-o perioada in care ai nevoie de un meditator, ca nu mai poti face fata singura cerintelor scolare.crede-ma,aceasta solutie este mult mai buna, vei invata sa-ti faci singura temele si vei capata incredere in tine!

| rrcb a răspuns:

TPU

| mediarpl a răspuns:

Intra pe www.mediarpl.ro