| aBunchOfSmiles a întrebat:

HEIIII! Dati-mi si mie niste idei de titluri pentru un referat despre poluare. Va rog! Cele mai frumoase titluri funda!

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Lucruri neinspirate: Pollution destroys the lungs (poluarea distruge plamanii)
Spune stop poluarii oxigenului ce-l inspiram!
Fiecare gunoi aruncat pe jos ajunge sa polueze intr-o buna zi.
Poluarea creata de uzine.
Un copac defrisat, un gunoi aruncat in apa, asta-i viitorul daca nu incetam cu poluarea! (stiu, stiu, loongg title)

Si altele (sunt un izbor de banalitati). :]
Succes la referat.

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Viitorul pamantului-stop poluarii!
Natura in primejdie-stop poluarii!
Atmosfera in pericol-stop poluarii!

| Gabitzzza a răspuns:

Pamantul-locul in care traim

| Izy a răspuns:

Ce lasam mostenire copiilor nosti, gunoaiele?

| aBunchOfSmiles explică:

Mersi!love strucklove strucklove struck

| tall a răspuns:

Nu mai aruncati gunoaie da-va in *** de incostienti! Cam asa ceva!