| BogdanACE a întrebat:

"toate imi sunt ingaduite, dar nu toate imi sunt de folos"

puteti sa imi dati niste idei pentru un referat?

Răspuns Câştigător
| M?ulMov a răspuns:

Lumea iti ofera de toate, dar de exemplu, dulciuri tigari, bani etc. Nu toate iti sunt de folos pentru ca te distrug, fiecare lucru in felul lui. Dar de exemplu scoala, sau familia iti sunt de folos in foarte multe cazuri. Cum spunea cineva, toti avem minte, dar putini dintre noi o folosim.

1 răspuns:
| PuFaRiNaDoLshe a răspuns:

Poti spune ca ai prieteni care fumeaza si se drogheaza si te invita si pe tine...sau niste oameni pe strada.si ca poti merge la scoala ca e gratis si ca toti au dreptul sa invete.adica drogurile si tigarile ti se ofera dar nu sunt de folos si scoala da...