| roxana1 a întrebat:

Imi puteti spune va rog cateva sloganuri anti tutun?
Cat mai repede, dau funda pentru cel mai bun!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Crissena a răspuns:

Ai spune STOP vietii? NU. Atunci - traieste!

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

În lume mor anual milioane de oameni după ce ascultă la radio
http://www.youtube.com/watch?v=kfVsfOSbJY0,iar restul deceselor sunt datorate morții naturale,accidentale,tumorilor,nevestelor,vecinilor,porcului,hamsterului ninja,alcool,droguri și tutun.
Concluzie: Dacă vrei să trăiești,frumează și bea în timp ce asculți melodia aia,astfel se vor neutraliza efectele.(sau se vor dubla? Whothefuckcares, tu încearcă și vezi.)
Sau, alt slogan:
„Cu banii de țigări și pâine
Mi-am luat drujbă și un câine."

| roxana1 explică (pentru NoChanceForUs):

Merci de raspuns dar eu caut un slogan care sa poata fi publicat si in ziar; Si totusi merci ca ai incercat sa ma ajuti!

| eminem19 a răspuns:

Nu fumez,sunt mai sanatos
nu fumez, sunt mai frumos
nu fumez, sunt mai bogat
asta e buna pentru ziar?

| roxana1 explică (pentru eminem19):

Ms mult si raspunsul tau mi-a placut foarte mult dar este mai potrivit pentru ziar al lui.

| Askveceza a răspuns:

Am inteles! Sti cum se tine tigara, sti cum se trage, sti cum se sufla fumul. Dar alta este intrebarea. Sti cum sa te asezi in tron?