| Adycool a întrebat:

Ma ajuta si pe mine cineva cu sponsorizarea unui server de cs cu host macar 1 luna? VA ROG

Răspuns Câştigător
| TheSheeker a răspuns:

Poti gasi la 3 euro server de counter strike in Romania hostat! pe www.elhost.ro succes!

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Si eu joc cs dar trebuie sa ai in primul rand bani pentru host, hostul este ieftin la unele firme si foarte bune contacteaza-ma la Y! M Cs_Utv_Ro pentru mai multe detalii si poate te ajut si eu cu banii pentru server.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi poate te ajuta de la Romarg.

| KazumaKwabara a răspuns:

Scuze ca-ti spun dar nu gasesti host gratuit sau pe cineva care sa te ajute gratis ...si eu am un server de cs dar am renuntat la ideea de al mai hosta.