| nana0000 a întrebat:

Oare cine poate raspunde la toate intrebarile?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Acus incerc eu sa te ajut daca stiu big grin Scuze dar nu stiu din ce motiv nu se mai are grija de acest site si nu calculeaza intrebarile/raspunsurile puse si de aceea nu vad la tine pe profil intrebarile puse de tine sad

6 răspunsuri:
| Alexandra8989 a răspuns:

Rasp eu la orice

| cristi202 a răspuns:

Dumnezeu. Insa e mai greu pina sa ajungi sa ii auzi vocea, ca noi oamenii suntem tare surzi la ceea ce vrea El sa ne spuna.

| Adry05 a răspuns:

Ale tale sau asa in general?

| JustForMe a răspuns:

Bunica-ta!rolling on the floor

| FreeSpirit_3224 a răspuns:

Eu

| karina_2534 a răspuns:

Eu incerc da ce intrebari si ale cui? a...si.astai rubrica numita VOLUNTARIAT/ECOLOGIE! hellooooooo!