| Jesyca a întrebat:

.se apropie ziua surorii mele si nu stiu ce cadou sa-i fac, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! Ai putea incerca asa: un lantisor de argint cu un pandantiv frumos in forma de inima sau cu initiala numelui ei, o bratara finuta, un ceas (gasesti in Kotton, Accesorize si Meli-Melo o gramada de ceasuri nu foarte scumpe, si chiar dragute), o geanta care stii ca ii place, un parfum (cantitate mai mica, daca nu vrei ceva scump), o pereche de pantofi daca ii sti clar numarul care il poarta, sau poti vorbi si cu parintii tai sa puneti bani impreuna sa-i cumparati un telefon sau un aparat foto. Poti sa-i iei ceva simbolic, un breloc personalizat pe care sa scrii un text mic, sau tot asa, un pandantiv care sa aiba scris inauntru sau pe spate o urare, si pe langa asta un tort facut pe comanda cu poza voastra facuta din gelatina, sau de ce nu, unul facut de tine acasa. Pupici!

5 răspunsuri:
| DjBl3ndar a răspuns:

Depinde ce varsta are?

| Jesyca explică:

Implineste 22 de ani

| Jesyca explică:

Mersi mult mi-ati fost de mare ajutor...

| znstr a răspuns (pentru Jesyca):

Multi inainte surorii tale! Ma bucur ca te-am ajutat

| Love3You a răspuns:

Pai o hainuta(doar daca ar vrea una)
un glob dala care scuturi si alegi fulgi pe ei tongue sau daca nu are poti sai iei ochelari de soare..sau un nou costum de baie happy