| 4ortik a întrebat:

Va rog ajutati ce cadou sai ofer surorii mele de 20 ani de Anul Nou.Ce sa fac ajuuuutoooor... Propuneti ceva happyhappyhappy

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Tu ce vârstă ai şi de ce buget dispui?

| 4ortik explică (pentru onasis1961):

Eu am 12 ani si cam pina la vreo 50 lei
e bugetul meu pentru cadoul surorii mele

| positivity a răspuns:

Un parfum, sau o pereche de cercei simpli. Sunt sigură că s-ar bucura.

| Vasybulan a răspuns:

Desi are 20 de ani, cu siguranta ii va placea ceva pufosenie de plus. Asa ca gandeste-te ce ii place mai mult(ursuleti, iepurasi, catei etc...) si cu siguranta va fi mai mult dcat multumita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Un catelus 2. O excursie undeva 3.Niste haine--> alege din astea 3 si daca am avut idei bune funda?puppy dog eyes

| blueheart a răspuns:

O poza cu voi doua inramata frumos si un lantisor de argint.
Sarbatori fericite! happy

| DumiY a răspuns:

Buna!
un ursulet
un lantisor cu numele sau litera sororii tale
o caciula http://2.bp.blogspot.com/......00/das.jpg
-un buchet de flori
-o esarfa

Pana la urma intentia conteaza! Sarbatori fericite! :-*

| Fulbaster a răspuns:

Poti sa ii iei un set de cosmetice, care nu e prea scump, mai multa ciocolata, si crede-ma ca ajunge, nu trebuie sa ii iei prea multe.

| DeNeinlocuit a răspuns:

Poi ai putea sa ii oferi :
- un buchet de trandafiri si cu o ciocolata
- o rama si pui o poza cu cu voi doua in ea
- un ursulet cu o ciocolatica
- Bijuterii

Poti sa ii iei ceva semnificativ. Da o haita prin oras si poate vezi ceva ce i-ar placeawinking

Sarbatori fericite!