| anonim_4396 a întrebat:

Sa zicem ca vreti sa faceti voluntariat pentru un ONG, din ce domeniu ar trebui sa fie acesta?

4 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

In ajutarea si educarea celor mici si celor mari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fac asta. Domeniul e protectia copilului, dar nu ma impiedica niciun domeniu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Protectia batranilor, nu fac parte din nici o instituti dar as dori, ma intriga nepasarea celor care trebuie sa aiba grije de parintii nostri.

| vilmaristul a răspuns:

Ca si batranii sau copii starzii, si necuvantatoarele au problemele lor; asta mi ar place sa fac