| watchmen a întrebat:

Am si eu nevoie de o idee pentru un proiect de management ( care contine planificare, executie, evaluare, imbunatatire), daca ar avea si o tenta ecologica ar fi perfect big grin
Cine ma ajuta?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Pardon, pentru asta porcina tongue

2 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Fa-te producator de mascute pentru gripa aviara big grin

| angella1972 a răspuns:

Eu as alege un studiu de caz sa inceapa cu analiza activitatii anterioare, apoi cu proiecte de dezvoltare, inclusiv varianta reciclarii deseurilor, proiecte de imbunatatire a activitatii legate de cresterea sau scaderea numarului de angajati, a cooptarii unor noi asociati sau cresterea capitalului social...