| meduzzza a întrebat:

Salut imi puti spune si mie cum sa raspund si eu la intrebarile voastre va rog? multumesc

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Bine ai venit printre noi!
Pentru a răspunde la o întrebare,dai click pe ea pentru început. După, vezi acolo un chenar portocaliu şi pe el scrie "Ai un răspuns pentru...(numele celui care întreabă)"şi tu scrii răspunsul în acel chenar, apoi dai click pe "trimite". Încearcă să dai de mai multe ori dacă nu-ţi merge.Baftă!

5 răspunsuri:
| AnonimGirl a răspuns:

Pai... Unde vezi dreptunghiul portocaliu cu alb scrii raspunsul si acolo in stanga dreptunghiului este scris raspunde. Dai click acolo si gata. Ai scris raspunsul. Funda?

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Daca stii raspunsul la o intrebare dai click pe ea, si exact dedesubt zice asa: ai un raspuns pentru? si scrii acolo ceva in chenarul alb, dupa care dai click pe ''raspunde''(in dreapta chenarului cu alb si portocaliu). funda?

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Buna!

Simplu:

Da`i click pe intrebare si chiar sub e iti apare: "Ai un raspuns pentru?" si este un chenar in care iti poti expune parerea

Succes!

| smecherulxxl5 a răspuns:

Pai dai click pe intrebare dai pe aia ca sa scrii scrii raspunsu8l dai raspunde dai vreau sl public si gata.

| ellasweetlollipop a răspuns:

Pai... raspunde-le cu rabdare si placere... cam cum iti explic eu tie