| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot sa mai raspund la intrebarile voastre?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu (o au si altii, unii dintre noi). Solutia: daca ai Internet Explorer, trebuie sa ti-l inlocuiesti cu un alt browser - Mozilla Firefox, Google Chrome sau Opera. Explorer-ul nu mai face fata TPU-ului, incarca totul foarte greu sau chiar deloc. Eu mi-am instalat de cateva zile Google Chrome, si de atunci totul zboara. :)) Nu mai am nici un fel de problema.
Intrebarea mea pe aceasta tema: http://www.tpu.ro/......-cu-multe/ .Citeste comentariile! Te vor ajuta sa-ti dai seama, daca ai aceeasi problema ca si mine, si vei putea s-o rezolvi. Succes!

P.S. Da clic pe "Descarcati Google Chrome" http://www.google.com/chrome/?hl=ro .

| darrio2007 a răspuns:

Ai si multe.La cat mai multe raspunsuri folositoare.

| Jadis a răspuns:

Nu are cum sa nu poti raspunde... E simplu si nu au aparut niciodata erori in privinta punerii intrebarilor. Poti inchide si redeschide TPU sau sa dai un restart la PC (face minuni)

| mary_1175 a răspuns:

Trebuie sa te inregistrezi si dupa aia sa te loghezi.:d