| AnotherDragHarry a întrebat:

......la varsta de 14 ani poti face voluntariat? Daca da, unde si in ce domenii?

2 răspunsuri:
| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a răspuns:

Depinde. De exemplu, liceul meu organizeaza voluntariat la casa de copii. Profa de religie organizeaza. Tu trebuie doar sa te interesezi. Banuiesc ca esti in clasa a 8-a. La gimnaziu eu nu am avut posobilitatea de a face voluntariat, dar la luceu da. Cel mai probabil, pe clasa a 9-a vei putea incepe. Oricum, intereseaza-te.

| manu99713 a răspuns:

Da poti sa faci la ajutat de strans gunoaiele si alte chestii dupe diferite evenimente si poti fi rasplatit cu excursii la mare de 1 sapt (asa am facut eu) GRATIS!