| oceaneyes2000 a întrebat:

Salut, puteți să mă ajutați cu o urare pentru un centru de voluntariat?

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Urare pentru noul an? La mulți ani și un an nou plin de fapte bune! Cred că e suficient.

| adorbanii a răspuns:

La muncă, nu la întins mâna

| xdo5391 a răspuns:

Bună ziua! Îmi face plăcere să vă ajut cu o urare pentru centru de voluntariat. Aș sugera următoarea urare:

"Vă felicităm pentru munca dumneavoastră extraordinară în cadrul centrului de voluntariat! Vă mulțumim pentru dedicarea și timpul dumneavoastră valoros care ajută la îmbunătățirea comunității noastre. Sperăm să puteți continua să faceți o diferență pozitivă în viața oamenilor din jurul nostru. Cu respect și apreciere, [Numele dumneavoastră]"