| SteroidEdy a întrebat:

Stie cineva o fundatie/salon unde imi pot dona parul? Pe internet reusesc sa gasesc numai articole de prin 2014-2015 care nu mai sunt valabile. Ty

1 răspuns:
| Liviuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

A incercat sotia mea sa doneze. Avea parul foarte lung si a vrut sa faca o fapta buna. A tuns-o aia foarte scurt, apoi ii spune ca pentru donarea parului trebuie sa plateasca vreo 200 sau 300 de lei, costul pentru a produce peruca, pe langa cei 80 de lei tunsul. Intereseazate bine inainte sa iti taie tot parul din cap daca exista si alte costuri