| Andreea278 a întrebat:

Stie cineva unde imi pot dona parul in Piatra Neamt?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce vrei sa faci așa ceva?

| JustmeV a răspuns (pentru anonim_4396):

Parul se poate dona in centre speciale/spitale pentru copiii/adultii cu cancer care, spre deosebire de noi, nu au par datorita bolii.

| Andreea278 explică (pentru JustmeV):

Pentru copiii cu cancer vreau.Problema e ca am fost la spital si mi s-a spus ca ei nu se ocupa cu asa ceva.

| Andreea278 explică (pentru anonim_4396):

Pentru ca dupa ce am citit multe despre 'cancer' si dupa ce am incercat sa ma pun in locul persoanelor cu aceasta boala, m-am gandit ca nu ii pot ajuta cu prea multe.Dar am de gand sa fac niste donatii, si de ce nu, sa-mi donez si parul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreea278):

Este alegerea ta.

| JustmeV a răspuns (pentru Andreea278):

Http://fundatiarenasterea.ro/beneficiar-brave-cut-ofera-putere/ au aici ceva date de contact (e-mail). Scrie-le un e-mail si vezi ce poti rezolva.
http://www.izabelapanescu.ro/2015/12/15/si-tu-poti-sa-iti-donezi-parul/ aici mi se pare ca se doneaza strict copiilor, scrie-le un e-mail. ai si conditiile de donare.