| andreisergiu123456789 a întrebat:

Salutare,as dori argumente detaliate despre silvicultura,daca este sau nu un domeniu corupt.
Am pus o intrebare de genul"ce presupune munca unui inginer silvic?" pe forumul softpedia,dar numai raspunsuri de tip "hater" am primit, raspunsuri de genul"iti trebuie chimia banilor"etc.
Va rog mi-ati putea spune voi daca este un domeniu in care merita sa activezi?
Iubesc enorm de mult natura, imi place biologia si cu chimia ma inteleg destul de bine si chiar vreau sa ma fac inginer silvic!
Funda si multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fără argumente (dacă ești român, nu e nevoie) : da, ca orice domeniu, și ăsta e imbâcsit de corupție. Dar asta nu inseamnă că nu poți activa dacă asta dorești

| andreisergiu123456789 explică (pentru sierra1):

Dar in ariile naturale protejate

| sierra1 a răspuns (pentru andreisergiu123456789):

~chiar vreau sa ma fac inginer silvic~

fă-te și schimbă tu lucrurile