| mehanna2000 a întrebat:

Stiti un aparat de slabit?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cauta pe www.okazii.ro!

| ΔH a răspuns:

Da, sportul.
Voi vreti sa slabiti stand in fata calculatorului si mancand de la McDonald, nu?

| Epurean a răspuns:

Cel mai bun "aparat" e sportul + o dieta echilibrata. Daca vrei neaparat aparat de slabit poti sa incerci o banda de alergat sau o bicicleta

| AlecsMeeeh a răspuns:

Vointa este cel mai bun "aparat" de slabit(sa nu crezi ca e un aparatlaughing). Daca ai vointa si faci abdomene, gonflesiuni,mananci mai putin, alergi, megi la un sport ceva o sa slabesti.

| ana_8023 a răspuns:

Relax and tonewinking il poti gasi si la 65 lei pe net